SHAMBALA

Antik uygarlıkların kalıntılarıyla çevrili olan ve muhteşem doğasıyla dünyanın en iyi yürüyüş yollarından biri kabul edilen 3 bin yıllık Likya yolu üzerine kurulmuştur.

Her Şey Nasıl Başladı

Shambala'ya Hoşgeldiniz

Şehrin griliğinden ve mecburi ilişkilerinden uzaklaşıp biraz nefes alabileceğimiz, tabiat ve evrenle bir olup özümüze dair bazı duyguları hatırlayacağımız, kendimizle ilişkimizi daha da derinleştirebileceğimiz, yolu sevgi, ışığı bilgi olan insanların buluşma noktasıdır Shambala. Antik uygarlıkların kalıntılarıyla çevrili olan ve muhteşem doğasıyla dünyanın en iyi yürüyüş yollarından biri kabul edilen 3 bin yıllık Likya yolu üzerine kurulmuştur.

Tatil demek şehir stresinden arınmak, öz varlığıyla yeniden bütünleşip dengelenmekse eğer, Shambala bunun için ideal bir konum sunmaktadır. Yüksekliği 100 metreyi bulan yemyeşil yamaçlardan sanki Akdeniz’e değil de tropikal bir coğrafyaya doğru bakarken, ruhunuzun 24 saat boyunca akort edildiğini hissedeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Denize yürüme mesafesi keyifli bir orman içerisinden 7 dakika sürmektedir.
Yemeklerimizde kullanılan tüm ürünler doğal,bölgenin yapısına uygun şekilde ve modern mutfak yemekleriyle süslenmiştir. Vegan ve vejeteryan ürünlerimizi hem açık büfemizde hem de a la carte menümüzde rahatlıkla bulabilirsiniz.
Her sezon başında event takvimimiz oluşturulmaktadır. Dilerseniz event bölümümüzden tarihleri kontrol edebilirsiniz.
Shambala’ da ihtiyacınız olan huzuru, sosyalliği ve eğlenceyi her zaman bulabilirsiniz. Gün içerisinde sonsuzluk havuzunda zaman geçip nefis manzaraya karşı kokteyllerinizi yudumlayabilir. Trekking yapabilir, kano veya tekne kiralayabilir, Babadağ a gidiş paraşütle atlatabilir ya da yoga ve mesaj terapisi alabilirsiniz.